MUĞLA'NIN GURURU MEHMET DEMİR

BİR GÜZEL ADAM!!!!! MEHMET DEMİR!!!!!!

MUĞLA'NIN GURURU MEHMET DEMİR

BİR GÜZEL ADAM!!!!! MEHMET DEMİR!!!!!!

MUĞLA'NIN GURURU MEHMET DEMİR
11 Ekim 2020 - 12:46

BİR GÜZEL ADAM!!!!! MEHMET DEMİR!!!!!!Adı Mehmet Demir  CHP  Fethiye ilçe başkanı o 6 ay önce seçilerek göreve getirildi. Bizde kendisin iyeni tanıdık. Başta Muğla ve civar ilçeler olmak üzere o taraflı tarafsız herkesin  sevgilisi oldu. Bu kadar kısa sürede nasılmı başardı dersiniz? Durun ben halkan duyduklarımla sizi bu konuda biraz bilgilendireyim. İlk icraatı Güçlü bir yönetim kurulu oluşturdu. Bir çoğu Fethiye’nin zenginlerinden bir çoğu da kurt siyasetçilerinden. Ardından bu ekip ile bir saha   çalışması başlattı. Nerede eksik var halkın neye ihtiyacı var. Yaptığı bu çalışmayla birlikte işe koyuldu.
Ramazan ayında halka halkın ve yönetim kurulu üyelerinin destekleri ile erzak  ve aş dağıttı. Ramazan ayı bitince de dağıtmaya devam etti. Fakir Fukara  garip misafir demeden tüm imkanlarını seferber etti.Pandemi döneminde  çalmadık  kapı koymadı. Kimin neye ihtiyacı var eliyle  ekibiyle  yardımlarını sürdürdü.
Ardından Fethiye de yaklaşık 30 adet camiyi iç ve dış boyatıp bakımlarını yaptırdı. O da yetmedi, ardından evde eğitim kapsamında  evlerinde  bilgisayarı olmayan yüzlerce imkansız çocuğa Aypet dağıttı. Ve kitap dağıtımı hala devam etmekte.Şimdilerde kışaylarının başlamasın a sayılı günler kala ilçede odunu kömürü olmayan fakir ailelere odun dağıtacak. Yine bununla birlikte  sipariş ettiği binlerce “ Nutuk” kitabını   halka dağıtacak. Hizmette sınır tanımayan Sn. Mehmet Demir bütün bunları yaparken  başta İktidar partisi olmak üzere  tüm ilçe başkanları tüm siyasetçiler onu izlemekten iş yapamaz oldular. Belediyeler bile bu kadar hizmet götüremezken  gece gündüz demeden halkına  koşan Demir evine eşine ve çocukların ağabeyle vakit ayıramaz hale geldi. Türkiye böyle bir siyasetçi kazandı. İşte biz de o siyasetçi genç dinamik ve çalışkan İlçe Başkanın gönüllü basın danışmanıyız. Ne mutlu bize ki böyle dürüst ve namuslu bir adamla  gönülden yürüyeceğiz
 
 

YORUMLAR

  • 7 Yorum